24 faktů o autorce

Ahoj!

Tento blog už píšu pár dní a jelikož jsem viděla tento formát na jiných stránkách, rozhodla jsem se ti tu sepsat pár faktů o mně. Díky těmto faktům budeš mít možnost poznat mě trochu více, přestože si myslím, že převážně mě poznáš hlavně z mých článků, do kterých dávám pokaždé kousek sebe. Nebudu to zbytečně okecávat a jdu na to, jelikož sama nevím, zda vůbec zvládnu sepsat 24 faktů, ale kdo jiný by to měl zvládnout když ne já, co?

1. Jmenuji se Adéla T. a přesně takto si říkám i zde na blogu.

2. Pocházím z Východních Čech, konkrétně Královéhradecký kraj.

3. Je mi 24 let (proto 24 bodů) a znamením jsem střelec.

4. Již nejsem pár let student, ale pracant.

5. Momentálně bydlím s přítelem a našim malým kocourem, který se jmenuje Shadow (anglicky stín).

6. Bloguji už šíleně dlouho, ale tento blog mám teprve od 24. února 2021.

7. Dříve jsem měla několik blogů (ať už o celebritách, seriálech nebo mém životě), ale tentokrát se zaměřuji více jak na seberozvoj, svůj život, tak na tipy, doporučení aj.

8. Téma seberozvoje jsem se pořádně sama dotkla až kolem roku 2017, kdy jsem začala číst spoustu knih a poprvé zkusila meditaci.

9. Miluji umění a vše s ním spojené. Právě proto mě nejvíce naplňují aktivity jako je kreslení, malování, psaní (blog, deník, BulletJournal, básničky) a tvoření grafiky.

10. Ke svým 25. narozeninám si chci našetřit na fotoaparát, jelikož je to dlouho mým snem a chtěla bych se focení více věnovat, protože mě to moc baví.

11. S uměním mám spjaté i tetování, kterých mám aktuálně 11 (z toho 2 jsem si dělala sama handpoke metodou) a ještě chci další.

12. Mám velmi dobrý vztah se svými rodiči, dalo by se říct, že až velmi přátelský a za to jsem moc vděčná, jelikož si až moc uvědomuji, že tu nebudou věčnost.

13. Původně jsem tento blog chtěla psát a tvořit anonymně, nakonec jsem se však rozhodla, že mě osobně je vždy milejší, když vidím, kdo za daným blogem stojí a byla by škoda se skrývat.

14. Povahově jsem určitě introvert.

15. Když se mám seznámit s někým novým, je to pro mě problém a výzva zároveň, jelikož jsem vždy spíše tichá.

16. Na druhou stranu, jakmile s určitým člověkem zpohodlním, jsem až moc ukecaná a upřímná.

17. Kdybych o sobě měla říct 3 vlastnosti, které na sobě nemám ráda, byly by to tyto: jsem až moc empatická, občas dříve mluvím než přemýšlím (a kolikrát to vážně nevyzní dobře) a někdy jsem až moc ve své hlavě (na čemž pracuji).

18. Kdyby to měly být 3 vlastnosti, které na sobě naopak mám ráda, byly by to tyto: jsem až moc empatická (ano, myslím si, že tato vlastnost si tak trochu zaslouží být v obou kategoriích), ostatním dávám hodně lásky a podpory a že dokážu na všem najít pozitiva.

19. Jako malá jsem milovala pokémony a jednou k Vánocům jsem dostala batoh, který vypadal jako Pikatchu. Byla to moje nejmilejší věc a tahala jsem ho všude sebou. Do dnes nechápu, jak ho naši sehnali ale jsem jim za to moc vděčná, protože mi dělal velikou radost.

20. Na ostatních lidech nejvíce oceňuji upřímnost, laskavost, odvahu být sám sebou a zároveň když vědí, co to pro ně znamená.

21. Občas se jen tak pozastavím nad různými věcmi, jako např. že každý člověk má stejně jako já svůj život, prožívá svoje strasti a radosti, zná jiné lidi, a připadá mi to celé úplně neuvěřitelné. Zkrátka obdivuji krásy života, přírody a vesmíru.

22. Přesně proto se snažím být k lidem laskavá, milá a nesoudit je. Každý jsme měl jiné podmínky, v kterých vyrůstal, každého formovalo něco jiného a nikdy nevíme, co si dotyčný řeší ve svém osobním životě.

23. K tomu se pojí také jedno z mých tetování – nápis “treat people with kindness”, tedy “jednejte s lidmi laskavě” a podle tohoto motta se snažím také chovat.

24. Jsem člověk, který se pro spoustu věcí rychle nadchne, ale má problém u nich zůstat a dokončit je. Proto doufám, že u psaní tohoto blogu vydržím, jelikož mě to opravdu naplňuje a dělá mi to upřímnou radost.

Já a můj koutek, kde tvořím tento blog.

Tak jo, zvládla jsem to. Upřímně to byla celkem zábava, přestože to nebylo úplně jednoduché vymyslet.

Baví vás takový formát článků? Dejte mi vědět dole v komentářích.

Mějte krásný víkend!