Astratex: Prádlo, které ti zvedne sebevědomí

Naskytla se mi možnost spolupráce s obchodem, ve kterém nakupuji pravidelně již třetím rokem. Bylo to tedy v roce 2019, kdy se mi Astratex dostal do podvědomí a já objevila jeho kouzla. Nastoupila jsem tehdy do své stávající práce a ne jedna kolegyně Astratex vychvalovala. Shodou náhod se nachází v Náchodě, kde také pracuji, a každé ráno kolem něj projíždím. Ještě ten den po našem rozhovoru s kolegyní jsem zavítala na stránky Astratexu a seznámila se s e-shopem. Zjistila jsem, co vše nabízí a také jsem si podle jejich kalkulačky vypočítala správnou velikost podprsenky. Následně jsem si objednala hned několik podprsenek a po jejich obdržení jsem byla nadšená. Konečně jsem našla podprsenky, které mi sedí! Poté už to šlo ráz na ráz a já doporučovala Astratex všude kolem. Od té doby objednávám veškeré spodní prádlo jen odtud, jelikož jsem s ním spokojená. Jakmile se mi tedy naskytla možnost spolupráce s tímto obchodem, neváhala jsem ani vteřinu a hned jsem po ní skočila.

Ale hezky popořadě.

Jak jsem již zmínila, Astratex je obchod se spodním prádlem a prodeji se věnují již od roku 2000, jak uvádějí na jejich stránkách. Astratex však ve své nabídce nemá pouze spodní prádlo (pro ženy, muže i děti), ale také například oblečení, bytový textil typu povlečení, ručníků, dek, polštářů. Také však nabízí plavky či různé bytové doplňky.

Co mě v poslední době překvapilo byl fakt, že prodávají také menstruační kalhotky, které určitě stojí za zmínku. Jelikož je mají i za příznivé ceny, sama jsem si jedny pořídila a byla jsem s nimi velmi spokojená, takže pokud tě vyzkoušení menstruačních kalhotek zajímá ale nechceš za ně zbytečně utrácet hodně peněz, protože nevíš jestli ti vůbec budou vyhovovat, určitě doporučuji mrknout a vybrat si zde.

Převážně se však Astratex zaměřuje na spodní prádlo a ať už potřebuješ funkční pěkné podprsenky na pocení v posilovně, zazářit v nádherných plavkách na pláži či se chceš cítit sexy při běžném fungování, nebo snad překvapit partnera či partnerku smyslným prádlem, Astratex ti s tím pomůže.

Velkou výhodou tohoto obchodu je online kalkulačka správné velikosti podprsenky. Dříve pro mě bylo nakupování podprsenek horor, jelikož jsem neustále zkoušela různé velikosti a nespočetněkrát jsem se zapotila v kabinkách, jen abych zjistila, že mi žádná nepadne. Díky Astratexu konečně vím svou správnou velikost a také, jak má správně padnoucí podprsenka vůbec vypadat. Mají zde opravdu široký výběr velikostí a věřím, že si každá žena přijde na tu svou.

Díky službě bezplatného vyzkoušení si zboží objednáš přímo domů, kde máš možnost si ho v klidu a pohodlí vyzkoušet, zjistit zda ti sedí velikostí a střihem a případně se rozhodnout, zda se v něm cítíš a necháš si ho, nebo jestli ho pošleš zdarma zpět a vyměníš za jinou velikost, úplně jiný produkt nebo zda si necháš vrátit peníze. Musím také zmínit rychlost dodání zboží a to konkrétně přes Zásilkovnu mám zboží druhý den.

V rámci spolupráce jsem si tedy vybrala čtyři sportovní podprsenky, jelikož jsem začala cvičit a už mě tento zvyk drží přes měsíc, což je pravděpodobně můj rekord. Sportovní podprsenku jsem měla pouze jednu a už bylo opravdu potřeba ji vyměnit. Rozhodla jsem se tedy pořídit si nové, protože se zkrátka hodí a určitě je pro mě lepší jich mít více. Výhody ve sportovních podprsenkách vidím hlavně jejich funkčnost, estetický vzhled a pohodlnost. Skvělé na nich je také fakt, že je můžeš nosit i na běžné fungování, pokud je ti to příjemné, což mě osobně je.

Podprsenky Seamless Rib (šedá) a Workout crop (růžová) mají vnitřní vycpávky, tudíž pěkně kopírují prsa a nemusíš se bát, že by ti bylo vidět něco, co nechceš. Obě jsou z velmi kvalitního a silného materiálu a při cvičení tedy obě zastanou svou funkci. Mají obě dobrou podporu a věřím, že s nimi zvládnu i náročnější kardio, běh nebo jízdu na kole. Určitě budou vhodné i pro větší prsa. Růžová podprsenka má navíc nádherný detail a to zadní překřížená ramínka, jak můžeš vidět na fotografii.

Zbylé dvě podprsenky, konkrétně Paulina (černá) a Fila (růžová), vycpávky nemají. Jsou obě z příjemného materiálu, který určitě zvládne udržet prsa na svém místě, nedoporučila bych je však na větší prsa, jelikož mají nižší podporu a například při běhu by to nemuselo být pohodlné. Naopak na domácí posilování nebo i běžné nošení jsou opravdu skvělé. Konkrétně podprsenku Paulina nosím teď celkem pravidelně, jelikož mi velmi vyhovuje a rozhodla jsem se objednat si ještě jednu do zásoby.

Všechny čtyři podprsenky, které jsem si vybrala, jsou pohodlné, příjemné na těle, drží na svém místě a hlavně mě z nich nebolí záda ani ramena, což znamená, že mi sedí. Při jejich nošení o nich takřka ani nevím a kdykoliv se vidím v zrcadle například při cvičení, cítím se ihned sebevědoměji. Líbí se mi, jak tvarují prsa (obzvlášť Paulina) a cítím se v nich skvěle, což je podle mě u prádla opravdu důležité, ať už se to týká podprsenek či kalhotek.

Pamatuj, že prádlo a celkově oblečení má sedět tvému tělu a ne naopak, proto je důležité vybírat si správně velikost, ale i střih. Se správně padnoucím prádlem si ne jedna žena připadá přitažlivěji a hlavně pohodlněji ve svém těle. Za sebe mohu říct, že Astratex mi s tímto vždy pomohl a ráda se k tomuto obchodu vracím, proto ho také s čistým svědomím mohu doporučit dál. Děkuji tímto článkem za zaslání produktů a za možnost spolupráce.

Děkuji za pozornost a mějte se krásně!