DUBEN 21

Tento formát článků jsem začala na svém předešlém blogu a napadlo mě, že by nebylo špatné psát je i zde. Ráda se ohlížím zpět a hodnotím, jak jsem daný měsíc prožila a co za změny mi přinesl.

Hned začátkem dubna jsme měli s přítelem dovolenou, takže jsme první den oslavili menší party ve dvou. Prošli jsme si naše malé městečko, zablbli si na dětském hřišti a celkově ušli kolem 25km. Další dny nám bohužel začalo sněžit, takže sešlo skoro ze všech plánů. Přesto jsme si dovolenou užili, protože jsme skvěle zrelaxovali a zároveň udělali pořádný jarní úklid.

Na poslední den naší dovolené se udělalo zase celkem pěkně a tak jsme vyrazili do města Náchod, kde šel přítel na antigenní test kvůli práci a poté jsme chtěli původně na zámek. Netušili jsme však, že zde zrovna probíhá rekonstrukce a tak jsme ho viděli pouze zespoda.

V dubnu jsme také poprvé zašli s našim kocourem na veterinu, abychom měli jistotu, že se zdravě vyvíjí, zjistili jak je to s kastrací a zároveň dostal první injekci kvůli očkování. Celou návštěvu zvládl na jedničku, vůbec se nebál, ani nijak nevyváděl, takže jsme na něj byli náležitě pyšní. Po prohlídce doma celý den prospal.

V tomto měsíci také oslavila má milá maminka své 55. narozeniny, takže jsme uspořádali menší rodinnou sešlost a oslavili to. K narozeninám jsem pro ni vymyslela jako dárek lístek na koncert Enrique Iglesias, protože ho naprosto zbožňuje. Ve Photoshopu jsem pro ni udělala jednoduchý poukaz, aby to neměla obyčejně vytištěné a mohla si to vystavit. Na dárek jsme se složili společně s bratrem a sestrou a mamka byla neuvěřitelně dojatá. Měla jsem z toho obrovskou radost.

Duben byl pro mě zásadní hlavně ve psaní tohoto blogu. Začala jsem zde být více aktivní, vyhledávala jsem neustále nové blogy, snažila se komunikovat s ostatními blogery a zároveň jsem založila projekt Blogerky CZ/SK. Pokud tě tento projekt minul, můžeš si o něm přečíst ZDE.

Konečně mám pocit, že bloguji spíše pro radost a velice mě to naplňuje. Myslím, že je to na mém psaní znát, stejně tak mám ze sebe opravdu dobrý pocit a jsem na sebe pyšná. V tomto měsíci jsem upravila vzhled blogu a konečně jsem z něj vážně nadšená! Tuším, že tu nějaký ten pátek vydrží.

Jelikož ke konci měsíce začalo být hezčí počasí a ve vzduchu cítit jaro, nesl se duben v duchu mnoha procházek, za což jsem opravdu vděčná. Pobyt na čerstvém vzduchu mi vždy udělá velkou radost a jsem ráda, že už nám to počasí dovoluje. V Hradci jsme se stavili v jedné cukrárně, kterou mi doporučila sestra, a přítel mi zde koupil ten nejlepší a největší punčový řez, jaký jsem kdy jedla. Určitě do této cukrárny někdy opět zavítáme, takže sem o ni pravděpodobně napíšu samostatný článek do kategorie Oblíbenci/Místa.

Autokemp Rozkoš

Zároveň pro mě tento měsíc byl úspěšný i po pracovní stránce. Cítím na sobě, že jsem v poslední době v práci více vyrovnaná a spokojená. Také jsem se hodně sblížila s jednou moji mladší kolegyní jménem Katka, která shodou okolností bydlí ve stejném městečku jako já. Za tuto dobu mi neuvěřitelným způsobem přirostla k srdci a tak jsme jednoho dne vyrazily ven a seznámily naše psíky. Společně s námi šel i její přítel, se kterým byla opravdu sranda.

Přestože se v dubnu nestalo nic zásadního nebo převratného, považuji tento měsíc za velmi úspěšný a produktivní. Pociťuji na sobě velkou změnu, co se týče psychického stavu a připadám si velmi dobře. Také více cením vše, co kolem sebe mám, ať už se jedná o mého přítele, lidi či zážitky.

Doufám, že tvůj duben byl aspoň z poloviny tak pěkný jako ten můj a že květen bude ještě lepší!

Dejte mi vědět dolů do komentářů, jaký byl váš duben a mějte se krásně!