MoonTalk

DUBEN 21

Tento formát článků jsem začala na svém předešlém blogu a napadlo mě, že by nebylo špatné psát je i zde. Ráda se ohlížím zpět a hodnotím, jak jsem daný měsíc prožila a co za změny mi přinesl.

Hned začátkem dubna jsme měli s přítelem dovolenou, takže jsme první den oslavili menší party ve dvou. Prošli jsme si naše malé městečko, zablbli si na dětském hřišti a celkově ušli kolem 25km. Další dny nám bohužel začalo sněžit, takže sešlo skoro ze všech plánů. Přesto jsme si dovolenou užili, protože jsme skvěle zrelaxovali a zároveň udělali pořádný jarní úklid.

Na poslední den naší dovolené se udělalo zase celkem pěkně a tak jsme vyrazili do města Náchod, kde šel přítel na antigenní test kvůli práci a poté jsme chtěli původně na zámek. Netušili jsme však, že zde zrovna probíhá rekonstrukce a tak jsme ho viděli pouze zespoda.

V dubnu jsme také poprvé zašli s našim kocourem na veterinu, abychom měli jistotu, že se zdravě vyvíjí, zjistili jak je to s kastrací a zároveň dostal první injekci kvůli očkování. Celou návštěvu zvládl na jedničku, vůbec se nebál, ani nijak nevyváděl, takže jsme na něj byli náležitě pyšní. Po prohlídce doma celý den prospal.

V tomto měsíci také oslavila má milá maminka své 55. narozeniny, takže jsme uspořádali menší rodinnou sešlost a oslavili to. K narozeninám jsem pro ni vymyslela jako dárek lístek na koncert Enrique Iglesias, protože ho naprosto zbožňuje. Ve Photoshopu jsem pro ni udělala jednoduchý poukaz, aby to neměla obyčejně vytištěné a mohla si to vystavit. Na dárek jsme se složili společně s bratrem a sestrou a mamka byla neuvěřitelně dojatá. Měla jsem z toho obrovskou radost.

Duben byl pro mě zásadní hlavně ve psaní tohoto blogu. Začala jsem zde být více aktivní, vyhledávala jsem neustále nové blogy, snažila se komunikovat s ostatními blogery a zároveň jsem založila projekt Blogerky CZ/SK. Pokud tě tento projekt minul, můžeš si o něm přečíst ZDE.

Konečně mám pocit, že bloguji spíše pro radost a velice mě to naplňuje. Myslím, že je to na mém psaní znát, stejně tak mám ze sebe opravdu dobrý pocit a jsem na sebe pyšná. V tomto měsíci jsem upravila vzhled blogu a konečně jsem z něj vážně nadšená! Tuším, že tu nějaký ten pátek vydrží.

Jelikož ke konci měsíce začalo být hezčí počasí a ve vzduchu cítit jaro, nesl se duben v duchu mnoha procházek, za což jsem opravdu vděčná. Pobyt na čerstvém vzduchu mi vždy udělá velkou radost a jsem ráda, že už nám to počasí dovoluje. V Hradci jsme se stavili v jedné cukrárně, kterou mi doporučila sestra, a přítel mi zde koupil ten nejlepší a největší punčový řez, jaký jsem kdy jedla. Určitě do této cukrárny někdy opět zavítáme, takže sem o ni pravděpodobně napíšu samostatný článek do kategorie Oblíbenci/Místa.

Autokemp Rozkoš

Zároveň pro mě tento měsíc byl úspěšný i po pracovní stránce. Cítím na sobě, že jsem v poslední době v práci více vyrovnaná a spokojená. Také jsem se hodně sblížila s jednou moji mladší kolegyní jménem Katka, která shodou okolností bydlí ve stejném městečku jako já. Za tuto dobu mi neuvěřitelným způsobem přirostla k srdci a tak jsme jednoho dne vyrazily ven a seznámily naše psíky. Společně s námi šel i její přítel, se kterým byla opravdu sranda.

Přestože se v dubnu nestalo nic zásadního nebo převratného, považuji tento měsíc za velmi úspěšný a produktivní. Pociťuji na sobě velkou změnu, co se týče psychického stavu a připadám si velmi dobře. Také více cením vše, co kolem sebe mám, ať už se jedná o mého přítele, lidi či zážitky.

Doufám, že tvůj duben byl aspoň z poloviny tak pěkný jako ten můj a že květen bude ještě lepší!

Dejte mi vědět dolů do komentářů, jaký byl váš duben a mějte se krásně!

16 Comments

 • Journey to experience

  Krásné snímky a článek 😉. Je vidět, že duben jsi měla pestrý a furt se něco dělo nebo jste něco podnikli 😊. Měsíc duben u mě nebyl moc ničím zajímavý, jsem ráda, že se konečně zrušil zákaz pohybu mimo okres a tak jsem mohla navštívit pár přátel, se kterými jsem neměla tu možnost se vidět 🙂. Venku už to vypadá jarně 🌸🌼 tak už se těším na teplé a sluníčkové dny 😊

 • Leník

  Měla jsi nabitý duben :). Ty zvonečky pod náchodským zámkem jsou zajímavé :O Krásný dárek pro mamku, skvěle udělaný poukaz. Enriqua máme také s mamkou a ségrou rády 🙂 V dubnu můj blog oslavil 8. narozeniny, byla jsem s přítelem na výletech, jezdila na koně a na tenis 🙂

  • Adéla T.

   Celkem ano 😁 Děkuji ti za tak milý komentář a gratuluji k 8. výročí tvého blogu! Je to krásné, že už ho máš tak dlouho 🙂 Závidím ti jízdu na koni, já jsem to zažila jen jednou a bylo to úžasné! Doufám, že se mi brzy zase poštěstí 🙂

 • Jana

  Moc krásný měsíc duben! 🙂 Aspoň vím, kdo za tímto projektem na instagramu stojí. Je fakt, že teď jich je dost a také jsem u jednoho byla, ale teď není moc aktivní, tak snad tobě to vydrží. Přijde mi škoda, aby to utichlo, protože je to vzájemná podpora blogerů a já se jdu k tobě určitě přidat 🙂

 • Jana

  Moc krásný měsíc duben! 🙂 Aspoň vím, kdo za tímto projektem na instagramu stojí. Je fakt, že teď jich je dost a také jsem u jednoho byla, ale teď není moc aktivní, tak snad tobě to vydrží. Přijde mi škoda, aby to utichlo, protože je to vzájemná podpora blogerů a já se jdu k tobě určitě přidat :-)))

 • Michaela

  Vy jste takový roztomilouši! Všichni tři! <3 Jsem nadšená, že pro tebe byl duben skvělý, hlavně po té psychické stránce. To je hlavní! Přeji ti, ať máš ještě lepší květen, více čtenářů na blogu, méně stresu, více zábavy a skvělých zážitků s nejbližšími! <3
  Můj duben vlastně byl taky v celku poklidný. Konečně jsem dopsala seminárku a můžu si na chviličku oddechnout. Květen pro mě bude asi více stresující, jelikož mi začne zkouškové a konečně otevřou obchody, takže půjdu po pěkně dlouhé době do práce. Ale věřím, že to zvládnu levou zadní!

 • WantbefitM

  Já v dubnu chodila hlavně do práce a stavili jsme – moje mamka a brácha a přítelův taťka měl narozeniny 🙂 Pravidelně jsem cvičila. Bohužel jsme ještě nikam nevyrazili na výlet, ale doufám, že to brzy napravíme.

  WantBeFitM

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *