Pauza

Upřímně, vím, že nemusím nic vysvětlovat, ale asi tak trochu cítím, že by to bylo fajn.

Dostat to ze sebe.

Poslední dobou jsem trávila na internetu opravdu hodně času, věnovala se naplno blogu, svému instagramovému účtu k blogu a do toho ještě instagramu projektu Blogerky CZ/SK.

Nechala jsem se tímto světem pohltit a bylo to naprosto skvělé. Časem mě to však začalo trošku sžírat, vracelo mě to do dřívějšího mindsetu a já si musela dát pauzu, abych se na tyto věci mohla podívat s odstupem.

Instagramový účet k projektu Blogerky CZ/SK jsem dočasně smazala, jelikož jsem na to přestala mít tolik času, kolik bych chtěla a cítila jsem, že se tomu věnuji jen tak na půl, což je podle mě škoda. Nechci se něčemu takovému věnovat jen na půl – jsem člověk, který, když už něco dělá, tak pořádně. Bylo mi to líto a do teď je, ale prozatím ho nechám zrušený.

Nedávala bych tomu tu energii, kterou si to zaslouží.

Myslím, že každý z nás má stavy, kdy je nahoře a kdy zase dole. V posledním měsíci to pro mě bylo jako na houpačce a ztrácela jsem v tom všem samu sebe. Ne jen v tom internetovém světě, ale hlavně v tom reálném. Propadala jsem úzkostným stavům a snažila se z toho najít cestu ven. Občas to tak mám a neustále se snažím, abych s tím uměla pokaždé lépe pracovat.

Ne vždy to však jde a je to v pořádku.

Teď jsem ale opět zpět a těším se, až začnu zase psát články, jelikož mě to baví a už mi to začínalo chybět.

Doufám, že se všichni máte krásně a užíváte si léta. Budu se na vás těšit u dalšího článku.