PRINTABLE// Kalendář – Únor 2022

Posledních pár dní mám opravdu kreativní náladu, ať už fotím, tvořím bullet journal nebo si jen tak maluji. K bullet journalu jsem si založila i druhý instagram věnovaný mé tvorbě, takže pokud tě to zajímá, můžeš mě začít sledovat zde.

Už delší dobu mám v hlavě nápad tvořit svůj vlastní kalendář, který bych mohla používat, ale pořád jsem tápala, jaké obrázky do něj kreslit a jak by měl vypadat. Dnes se mi v hlavě zrodila menší představa a ihned jsem to šla namalovat. Musím hned zprvu říct, že nejsem profesionál a s akvarelovými barvami se stále učím, takže to zatím není nic moc kvalita, ale je to moje a mě se to celkem líbí.

Nakonec jsem kresbu oskenovala, přidala k ní ve photoshopu nápis a vytvořila kalendář na měsíc Únor 2022. Pokud by si měl/a zájem o to ho používat, můžeš si ho stáhnout ve verzi PDF zde.

Samozřejmě i skenováním malba ztrácí na kvalitě, takže to při tisku ber v potaz. Uvidíme, jestli zrovna u tohoto stylu vydržím a kdo ví, třeba vytvořím i kalendář na březen. Zatím si jen tak hraju, ale časem bych to ráda převedla na profesionálnější úroveň.

Děkuji vám za pozornost a přeji krásný den!