PRINTABLES: Plánovače a procvičování kaligrafie

V dnešním článku ti představím pár mých nových produktů na ETSY. Založila jsem si zde obchod Delartsy, kam postupně přidávám různé produkty k okamžitému stažení. Všechny produkty mají symbolickou cenu 1-2€ a můžeš si je buď vytisknout nebo používat v digitální formě.

Jako první vznikl tento rodinný týdenní plánovač. Je zde prostor pro čtyři členy rodiny a místo na týdenní menu, včetně poznámek. Jedná se o jednoduchý plánovač, který splní podstatné.

Cena: 1€

KUPUJ ZDE

Dalším plánovačem je tento nedatovaný měsíční s vesmírným vzorem. Opět velmi minimalistický a prostý plánovač, který splní účel.

Cena: 1€

KUPUJ ZDE

Jako zatím poslední plánovač vyšel tento již trochu obsáhlejší denní plánovač. Obsahuje časový harmonogram celého dne, stejně jako jídelníček, prostor pro zaznamenání cvičení, poznámek, úkolů a na druhé polovině je prostor pro každodenní sebereflexi.

Cena: 2€

KUPUJ ZDE

Nabízím také tento produkt k procvičení základů kaligrafie. Produkt obsahuje všechny velká a malá písmena, základní tahy, slova k procvičení a prázdnou stránku na osobní procvičení.

Cena: 1€

KUPUJ ZDE

Produktů zatím nenabízím mnoho, ale v budoucnu jich plánuji zařadit více a v různých stylech. Ceny mám pouze symbolické, protože se na tom nesnažím vydělat a přála bych si, aby každý, kdo by mě chtěl takto podpořit, měl tu možnost udělat to co možná nejmenší částkou. Zároveň si uvědomuji, že spousta lidí neumí anglicky nebo nechce nakupovat přes Etsy a tak plánuji produkty vystavit i zde na mém blogu v nové připravované sekci.