SERIÁL: Clickbait

Drama / Thriller / 2021 / USA

Únos táty od rodiny Nicka Brewera má zlověstnou dohru na internetu a jeho nejbližší musí rychle zjistit, kdo za tím vším je a proč to udělal.

Zbrusu nový seriál, uvedený na platformě Netflix, který na mě před pár dny vyskočil na Facebooku Netflixu.

Musím říct, že už samotný trailer mě opravdu navnadil na tuto minisérii a já jsem si na něj ihned dala upozornění v aplikaci Netflix. Jak je vidět na posteru, vyšel teprve před pár dny a to konkrétně 25. srpna a ti, kdo znají Netflix, jistě vědí, že výhodou této platformy je, že většinou vyjde celá řada seriálu ihned najednou. U této minisérie to nebylo jinak a já jsem se na ni začala dívat hned, co jsem měla čas, což bylo v sobotu večer.

Většinou se bojím sledovat nové seriály, které spadají přímo pod Netflix, protože je tam opravdu spousta hloupostí, které mě nebaví. U tohoto seriálu mě ale okamžitě zaujal samotný děj, tak i zpracování a myšlenka.

Každý díl se jmenuje podle postavy, na kterou je daný díl zaměřen, např. sestra, manželka, atd. Tímto stylem vás seriál provede až k rozuzlení, kterého se, jak jinak, dočkáte pořádně až v posledním díle.

Sympatičtí herci a samotné podání děje v podobě soustředění se pokaždé na jinou postavu vás dokáže vtáhnout na tolik do děje, že budete chtít ihned další díl, což se mi v poslední době nestává u žádného nového seriálu.

U tohoto seriálu jsem seděla napjatá jak kšandy, naprosto mě pohltil a já jsem dokázala aspoň na pár hodin vypnout, jako už dlouho ne. Bavil mě od prvního dílu až do poslední minuty a několikrát jsem byla přesvědčena, že vím, kdo za tím vším stojí.

Jak já jsem se mýlila.

Poslední díl a odhalení mě však naprosto šokovalo a díky tomu si tento miniseriál zaslouží, abych ho doporučila dál, obzvlášť pak mezi nadšence krimi a thrilleru, jako jsem já.

Minisérie Clickbait na mě zkrátka udělala dojem a myslím, že jejim shlédnutím neuděláte chybu.

Mějte se krásně!