Tip na levný a estetický diář/plánovač

Kdo už mě sleduje delší dobu jistě ví, že jsem blázen, co se týče sešitů, bloků, diářů apod. Sama si tvořím svůj bullet journal, kde si plánuji čas, zapisuji své cíle, věci které musím stihnout, maluji a mnoho dalšího. Přesto mi pouze jeden blok nestačí a pokaždé, když mě nějaký zaujme v obchodě, neodolám. Tímto stylem se mi nahromadilo již několik bloků a ani netuším, kolik jich vlastně mám. Každý využívám na něco jiného a plánuji sepsat článek, na co vše se dají prázdné a zapomenuté sešity v tvém šuplíku použít. O tom ale příště.

Včera jsme byli s přítelem a našim nejlepším kamarádem v Hradci Králové na výstavě (o tom také někdy příště) a jako vždy jsme zavítali do obchodu Action. Kdo tento obchod nezná, jedná se o obchod plný doplňků do domácnosti, ale i užitečných věcí – dal by se přirovnat k Pepcu. Sháněla jsem rámeček na své puzzle a opět jsem ihned naběhla do sekce kreativních potřeb, protože si odtamtud pokaždé odnesu nějakou věc (např. calligraphy pera, fixy, linery, aj.).

V Action mají poměrně levné produkty a mezi nimi můžeš najít i spoustu nádherných bloků či diářů (koupila jsem si tam třeba malý kapesní diář za 20Kč). Včerejší návštěva Action nebyla výjimkou a objevila jsem tam opravdu nádherný estetický plánovač s předtištěnými stránkami. Měli několik druhů, mě však nejvíce zaujal světle zelený se zlatými listy a ihned jsem věděla, že ho tam nemůžu nechat. Stál tuším 54Kč, což je opravdu směšná cena za tak krásný plánovač a samozřejmě se mnou odešel domů.

Plánovač má šest sekcí – Planner (plánovač), Tasks (úkoly), Goals (cíle), Ideas (nápady), Notes (poznámky), Finance.

Sekce Planner

Sekce Tasks

Sekce Goals

Sekce Ideas

Sekce Notes

Sekce Finance

Napadlo mě sepsat tip na tento plánovač, jelikož i já občas ocením, když mám stránky předtištěné a nemusím se tak zabývat celkovým vzhledem bloku a mohu se díky tomu více soustředit na to, co vlastně sepisuji a plánuji. U tohoto plánovače platí – za málo peněz, hodně muziky. Líbí se mi, že je minimalistický a určitě splní svůj účel naprosto skvěle.

Děkuji za pozornost a mějte se krásně!